Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy turystyczne
Rok: 2000
szkółkę rekreacyjną w Krzesznej. W celu ciągłego doskonalenia kwalifikacji kadry sterników jachtowych i Mi Ż-etów zapraszamy na 2 tygodniowe kursy na stopnie instruktora żeglarstwa i młodszego instruktora żeglarstwa.
Dopełnieniem naszej oferty będą mazurskie rejsy turystyczne na eleganckich Sasankach, kursy motorowodne, obozy sportowo - rekreacyjne w kraju i zagranicą.
Szczegóły w internecie pod adresem www.kliwer.com.pl lub w naszym katalogu, po który zapraszamy do biura lub na Państwa telefoniczne zamówienie wysyłamy bezpłatnie do domu.
Pozdrawiamy serdecznie
Zespół B.U.T. KLIWER
/-/
Campus
życie jest piękne
kolekcja wiosna - lato 2000
www.campus.com.pl
EUROMARK Polska Sp z o.o. 03
szkółkę rekreacyjną w Krzesznej. W celu ciągłego doskonalenia kwalifikacji kadry sterników jachtowych i Mi Ż-etów zapraszamy na 2 tygodniowe kursy na stopnie &lt;hi&gt;instruktora żeglarstwa i młodszego instruktora żeglarstwa.&lt;/&gt;<br>Dopełnieniem naszej oferty będą &lt;hi&gt;mazurskie rejsy turystyczne&lt;/&gt; na eleganckich Sasankach, &lt;hi&gt;kursy motorowodne, obozy sportowo - rekreacyjne&lt;/&gt; w kraju i zagranicą.<br>Szczegóły w internecie pod adresem &lt;hi&gt;www.kliwer.com.pl&lt;/&gt; lub w naszym katalogu, po który zapraszamy do biura lub na Państwa telefoniczne zamówienie wysyłamy bezpłatnie do domu.<br>Pozdrawiamy serdecznie<br>Zespół B.U.T. KLIWER<br>/-/<br>&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="advert"&gt;<br><br>Campus<br>życie jest piękne<br>kolekcja wiosna - lato 2000<br>www.campus.com.pl<br>EUROMARK Polska Sp z o.o. 03
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego