Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.21
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
został odznaczony prestiżowym, złotym medalem. Nagrodę przyznała Albert Schweitzer World Academy of Medicine.
Jest to elitarna organizacja medyczna, skupiająca wybitnych naukowców z 66 krajów. Życie profesora skierowane było zawsze ku sentymentom i ideałom - tak mówiono o Latkowskim. Oficjalne wręczenie nastąpi 5 maja w Warszawie.
(MicroWay)Koncern ogranicza swobodę w sieci

internet Przedstawiciele koncernu IBM oznajmili, że dokonali znacznych postępów w ulepszaniu oprogramowania chroniącego firmy fonograficzne przed nielegalnym kopiowaniem w sieci plików muzycznych.
System ograniczy swobodę internautów w darmowym kopiowaniu utworów zapisanych w popularnym formacie MP3 za pośrednictwem witryn takich jak Napster.
(PAP)Wirtualne śluby na razie są gratis

internet

W Krzemowej
został odznaczony prestiżowym, złotym medalem. Nagrodę przyznała Albert Schweitzer World Academy of Medicine.<br>Jest to elitarna organizacja medyczna, skupiająca wybitnych naukowców z 66 krajów. Życie profesora skierowane było zawsze ku sentymentom i ideałom - tak mówiono o Latkowskim. Oficjalne wręczenie nastąpi 5 maja w Warszawie.<br>&lt;au&gt;(MicroWay)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Koncern ogranicza swobodę w sieci&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;internet&lt;/&gt; Przedstawiciele koncernu IBM oznajmili, że dokonali znacznych postępów w ulepszaniu oprogramowania chroniącego firmy fonograficzne przed nielegalnym kopiowaniem w sieci plików muzycznych.<br>System ograniczy swobodę internautów w darmowym kopiowaniu utworów zapisanych w popularnym formacie MP3 za pośrednictwem witryn takich jak Napster.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Wirtualne śluby na razie są gratis&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;internet&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;W Krzemowej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego