Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.19
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
prezent

uczucia Pewien Włoch, porzucony przez kobietę, w akcie zemsty podpalił jej samochód.
Mały fiat, spalony przez odrzuconego mężczyznę, był prezentem, który ofiarował on swej wybrance przed laty. Byli oni parą przez 21 lat. On ma dziś 81 lat, a ona 70 lat.
(PAP)Nie wolno mówić na temat wojska

internet Pewna turecka strona internetowa, zachęcająca żołnierzy do swobodnego wypowiadania się na temat służby w wojsku, została zamknięta, ponieważ nie spodobała się szefowi sztabu generalnego. Dostawca usług internetowych, który stronę zamknął, mówi, że zdecydował się na to, ponieważ żołnierze wykorzystywali ją w złych intencjach.
(PAP)Żeby oddychać, zniszczą górę

ekologia Miasto
prezent&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;uczucia&lt;/&gt; Pewien Włoch, porzucony przez kobietę, w akcie zemsty podpalił jej samochód.<br>Mały fiat, spalony przez odrzuconego mężczyznę, był prezentem, który ofiarował on swej wybrance przed laty. Byli oni parą przez 21 lat. On ma dziś 81 lat, a ona 70 lat.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Nie wolno mówić na temat wojska&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;internet&lt;/&gt; Pewna turecka strona internetowa, zachęcająca żołnierzy do swobodnego wypowiadania się na temat służby w wojsku, została zamknięta, ponieważ nie spodobała się szefowi sztabu generalnego. Dostawca usług internetowych, który stronę zamknął, mówi, że zdecydował się na to, ponieważ żołnierze wykorzystywali ją w złych intencjach.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Żeby oddychać, zniszczą górę&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;ekologia&lt;/&gt; Miasto
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego