Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.20
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
wtorek wydrukujemy w Fakcie numer seryjny szczęśliwego kuponu. Sprawdź, czy odpowiada numerowi na twoim kuponie! Pierwszy Renault Mégane do wygrania już za tydzień!

Co tydzień nowe kupony! Zachowaj je wszystkie do końca gry. W marcu Wielka Dogrywka!

Pełny regulamin konkursu jest do wglądu Czytelników w siedzibie organizatora i na stronie internetowej www.askontakt.pl. Przystępując do konkursu, Czytelnik wyraża zgodę na publikację swoich danych osobowych i wizerunku w gazecie. Laureaci zobowiązani są do opłacenia podatku dochodowego od nagród.

Szczęśliwe numery na dziś:
88, 76, 28, 9, 7

Idzie jak burza
Ania Mucha
Nawet bez ukończenia Wydzialu Aktorskiego Akademii Teatralnej można zagrać
wtorek wydrukujemy w Fakcie numer seryjny szczęśliwego kuponu. Sprawdź, czy odpowiada numerowi na twoim kuponie! Pierwszy Renault Mégane do wygrania już za tydzień!<br><br>&lt;tit1&gt;Co tydzień nowe kupony! Zachowaj je wszystkie do końca gry. W marcu Wielka Dogrywka!&lt;/&gt;<br><br>Pełny regulamin konkursu jest do wglądu Czytelników w siedzibie organizatora i na stronie internetowej www.askontakt.pl. Przystępując do konkursu, Czytelnik wyraża zgodę na publikację swoich danych osobowych i wizerunku w gazecie. Laureaci zobowiązani są do opłacenia podatku dochodowego od nagród.<br><br>&lt;tit1&gt;Szczęśliwe numery na dziś:<br>88, 76, 28, 9, 7&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Idzie jak burza&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Ania Mucha&lt;/&gt;<br>Nawet bez ukończenia Wydzialu Aktorskiego Akademii Teatralnej można zagrać
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego