Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 15/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
zespołu z przesunięciem jego pierwszej litery na koniec. Zainstalowane niedawno filtry nie są w stanie wykryć drobnego oszustwa.
Przedstawiciele kanadyjskiej firmy oświadczyli, że już ponad 20 tys. użytkowników Internetu zaopatrzyło się w ich oprogramowanie. Działalność firmy i jej podobnych spotka się najpewniej z szybkim odzewem przedstawicieli firm fonograficznych walczących z internetowym piractwem, a specjalistów od zabezpieczeń zmusi do poszukiwania nowych rozwiązań.
(PAP)


Piosenki Cobaina nie zostaną wydane

Muzyka Courtney Love, wdowa po liderze legendarnego zespołu Nirvana, poinformowała kilka tygodni temu prasę o niepublikowanych dotąd utworach jej męża.
- Jest jeszcze kilka niezwykłych piosenek, które Curt napisał i zaśpiewał, a których nikt jeszcze
zespołu z przesunięciem jego pierwszej litery na koniec. Zainstalowane niedawno filtry nie są w stanie wykryć drobnego oszustwa. <br>Przedstawiciele kanadyjskiej firmy oświadczyli, że już ponad 20 tys. użytkowników Internetu zaopatrzyło się w ich oprogramowanie. Działalność firmy i jej podobnych spotka się najpewniej z szybkim odzewem przedstawicieli firm fonograficznych walczących z internetowym piractwem, a specjalistów od zabezpieczeń zmusi do poszukiwania nowych rozwiązań.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Piosenki Cobaina nie zostaną wydane&lt;/&gt;<br><br>Muzyka Courtney Love, wdowa po liderze legendarnego zespołu Nirvana, poinformowała kilka tygodni temu prasę o niepublikowanych dotąd utworach jej męża. <br>- Jest jeszcze kilka niezwykłych piosenek, które Curt napisał i zaśpiewał, a których nikt jeszcze
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego