Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Na oścież
Nr: 2-3(59)
Miejsce wydania: Bydgoszcz
Rok: 1999
smugami leniwie przemieszczającego się dymu. Kolejny łyk dobrej, mocnej kawy.
Mój przytulny, mały pokoik. Mój mały, własny świat. Jest mi dobrze. Jest mi tutaj bardzo dobrze... Ale żeby wstawać?! Coś zrobić?! Gdzieś wychodzić?! W taką pogodę... Musiałbym być kompletnie walnięty!!!
Grzesiek Skałka SJ

Od redakcji:
Kto ma możliwośc dostępu do internetu niech bez zwłoki zajrzy pod następujący adres: . Jest to miejsce, gdzie od Środy Popielcowej ukazują się codziennie takie rozważania, jakie zacytowano powyżej. Jest też wiele innych ciekawych rzeczy na tej stronie. Strona ta znajduje się pod adresem .
Powstała ona dzięki panu Krzysztofowi Jurkowi, który wraz z przyjaciółmi zbudował ją i
smugami leniwie przemieszczającego się dymu. Kolejny łyk dobrej, mocnej kawy. <br>Mój przytulny, mały pokoik. Mój mały, własny świat. Jest mi dobrze. Jest mi tutaj bardzo dobrze... Ale żeby wstawać?! Coś zrobić?! Gdzieś wychodzić?! W taką pogodę... Musiałbym być kompletnie walnięty!!!<br>&lt;au&gt;Grzesiek Skałka SJ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Od redakcji:&lt;/&gt;<br> Kto ma możliwośc dostępu do internetu niech bez zwłoki zajrzy pod następujący adres: &lt;gap&gt;. Jest to miejsce, gdzie od Środy Popielcowej ukazują się codziennie takie rozważania, jakie zacytowano powyżej. Jest też wiele innych ciekawych rzeczy na tej stronie. Strona ta znajduje się pod adresem &lt;gap&gt;. <br> Powstała ona dzięki panu Krzysztofowi Jurkowi, który wraz z przyjaciółmi zbudował ją i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego