Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Glamour
Nr: 8
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2003
dlatego, że dzięki temu każdy mógł mieć oddzielną umywalkę czy wannę. Wręcz odwrotnie. Teraz kąpieli, i to kąpieli parowej, mogą zażywać razem.
Jedną z łazienek przerobili bowiem na saunę. Anna dobrze znała jej uroki z pobytów za granicą, ale w publicznej saunie, nago, nie czuła się swobodnie. - Sauna to dość intymne miejsce, gdzie najprzyjemniej jest przebywać z najbliższymi: rodziną i przyjaciółmi - mówi Anna. Na razie kąpieli zażywa w towarzystwie męża, ale już zaprosili na wspólny pobyt w saunie kilkoro znajomych.
Czy sauna to dziś snobizm?
- Gdy robiliśmy parapetówkę, nikt nie zwracał uwagi na meble w kuchni czy pokoju, za to wszyscy
dlatego, że dzięki temu każdy mógł mieć oddzielną umywalkę czy wannę. Wręcz odwrotnie. Teraz kąpieli, i to kąpieli parowej, mogą zażywać razem. <br>Jedną z łazienek przerobili bowiem na saunę. Anna dobrze znała jej uroki z pobytów za granicą, ale w publicznej saunie, nago, nie czuła się swobodnie. - Sauna to dość intymne miejsce, gdzie najprzyjemniej jest przebywać z najbliższymi: rodziną i przyjaciółmi - mówi Anna. Na razie kąpieli zażywa w towarzystwie męża, ale już zaprosili na wspólny pobyt w saunie kilkoro znajomych. <br>&lt;tit&gt;Czy sauna to dziś snobizm?&lt;/&gt; <br>- Gdy robiliśmy parapetówkę, nikt nie zwracał uwagi na meble w kuchni czy pokoju, za to wszyscy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego