Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 22
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1995
Krasnymstawie; do 20 proc. akcji rezerwuje dla załogi, a 5 proc. na cele reprywatyzacyjne.

* Warszawskie Przedsiębiorstwo Handlu Chemikaliami Chemia chce wziąć w leasing załoga.

* Bielskie Zakłady Przemysłu Tłuszczowego Bielmar chcą także stać się spółką pracowniczą. Podobną drogę prywatyzacji wybrał Zakład Sprzętu Motoryzacyjnego Polmo, który nie wyklucza wejścia również do spółki inwestora strategicznego.

* Kępicki Kegar, którego majątek wojewoda słupski zamierza przekazać jako aport do spółki utworzonej przez jego największego wierzyciela - miastecki Oddział Banku PKO BP. W spółce znajdą się też pozostali wierzyciele firmy. * Centrala Nasienna w Płocku zamierza przekształcić się w spółkę pracowniczą, w której mogliby znaleźć się także plantatorzy.

* Przedsiębiorstwo Transportowe Handlu
Krasnymstawie; do 20 proc. akcji rezerwuje dla załogi, a 5 proc. na cele reprywatyzacyjne.<br><br>* Warszawskie Przedsiębiorstwo Handlu Chemikaliami Chemia chce wziąć w leasing załoga.<br><br>* Bielskie Zakłady Przemysłu Tłuszczowego Bielmar chcą także stać się spółką pracowniczą. Podobną drogę prywatyzacji wybrał Zakład Sprzętu Motoryzacyjnego Polmo, który nie wyklucza wejścia również do spółki inwestora strategicznego.<br><br>* Kępicki Kegar, którego majątek wojewoda słupski zamierza przekazać jako aport do spółki utworzonej przez jego największego wierzyciela - miastecki Oddział Banku PKO BP. W spółce znajdą się też pozostali wierzyciele firmy. * Centrala Nasienna w Płocku zamierza przekształcić się w spółkę pracowniczą, w której mogliby znaleźć się także plantatorzy.<br><br>* Przedsiębiorstwo Transportowe Handlu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!