Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.15
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
kiedy stan zapasów w gospodarce stanie się zgodny z poziomem sprzedaży.
Dodał jednak, że inflacja pozostaje na niskim poziomie i że dwukrotna obniżka stóp procentowych w styczniu - po 50 punktów bazowych - nie stwarza ryzyka wzrostu inflacji.
(PAP)Clif SA poszukuje nowego inwestora

inwestycja Clif SA rozpoczął proces zmierzający do pozyskania inwestora strategicznego.
W 2000 r. Clif zarobił netto 9 mln zł wobec 2,5 mln zł zysku w 1999 r.
(PAP)Jeszcze w tym roku prywatyzacja Jasła

przemysł Rafineria Jasło powinna być sprywatyzowana w tym roku, natomiast rafinerie Czechowice i Glimar w ciągu trzech lat - poinformował we wtorek prezes Nafty Polskiej.
(PAP
kiedy stan zapasów w gospodarce stanie się zgodny z poziomem sprzedaży.<br>Dodał jednak, że inflacja pozostaje na niskim poziomie i że dwukrotna obniżka stóp procentowych w styczniu - po 50 punktów bazowych - nie stwarza ryzyka wzrostu inflacji.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Clif SA poszukuje nowego inwestora&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;inwestycja&lt;/&gt; Clif SA rozpoczął proces zmierzający do pozyskania inwestora strategicznego.<br>W 2000 r. Clif zarobił netto 9 mln zł wobec 2,5 mln zł zysku w 1999 r.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Jeszcze w tym roku prywatyzacja Jasła&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;przemysł&lt;/&gt; Rafineria Jasło powinna być sprywatyzowana w tym roku, natomiast rafinerie Czechowice i Glimar w ciągu trzech lat - poinformował we wtorek prezes Nafty Polskiej.<br>&lt;au&gt;(PAP
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!