Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 19
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
W opinii zarządu miasta ta niepisana umowa ostatecznie zamyka sprawę. Innego zdania jest Towarzystwo Przyjaciół Biblioteki.
- Niech miasto odda bibliotece działkę, a my zaczniemy starać się o pieniądze na budowę - mówi Gwidona Kempińska, przewodnicząca Komisji Zakładowej "S" w Bibliotece Raczyńskich.
Zbliża się drugi etap prywatyzacji TP SA. Spółka otrzyma wkrótce inwestora strategicznego. Będzie nim z pewnością jakiś zachodni potentat telekomunikacyjny. Nikt nie jest w stanie zagwarantować dzisiaj, czy zaakceptuje on inwestycję wartości kilkudziesięciu milionów dolarów i będzie współpracować z miastem. Być może zechce sprzedać kłopotliwy grunt.
Zarząd miasta sposobi się więc do zawarcia umowy z Telekomunikacją, a Solidarność biblioteki - do założenia sprawy
W opinii zarządu miasta ta niepisana umowa ostatecznie zamyka sprawę. Innego zdania jest Towarzystwo Przyjaciół Biblioteki.<br>- Niech miasto odda bibliotece działkę, a my zaczniemy starać się o pieniądze na budowę - mówi Gwidona Kempińska, przewodnicząca Komisji Zakładowej "S" w Bibliotece Raczyńskich.<br>Zbliża się drugi etap prywatyzacji TP SA. Spółka otrzyma wkrótce inwestora strategicznego. Będzie nim z pewnością jakiś zachodni potentat telekomunikacyjny. Nikt nie jest w stanie zagwarantować dzisiaj, czy zaakceptuje on inwestycję wartości kilkudziesięciu milionów dolarów i będzie współpracować z miastem. Być może zechce sprzedać kłopotliwy grunt.<br>Zarząd miasta sposobi się więc do zawarcia umowy z Telekomunikacją, a Solidarność biblioteki - do założenia sprawy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego