Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 23.02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
to, co piją Polacy. - Średniej klasy wino stołowe kosztuje więcej niż butelka wódki - dziwi się poseł.
- Za to prawie w każdym sklepie znajdziemy napój pijany wyłącznie przez alkoholików w cenie 2-3 zł. Ciekaw jestem, jak wygląda polityka państwa wobec tego typu wynalazków - zastanawia się Tadeusz Wrona.
Okazuje się, że jabole polityce się opierają. Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych usiłowała rozprawić się z nimi za pomocą zwiększenia akcyzy o ponad 100 proc. Akcja nie powiodła się. - Nie spowodowało to oczekiwanej istotnej podwyżki cen na te napoje - rozkłada ręce wiceminister zdrowia Maciej Piróg.
kj


NOTOWANIA


340 procent - tyle można było zarobić od
to, co piją Polacy. - Średniej klasy wino stołowe kosztuje więcej niż butelka wódki - dziwi się poseł. <br>- Za to prawie w każdym sklepie znajdziemy napój pijany wyłącznie przez alkoholików w cenie 2-3 zł. Ciekaw jestem, jak wygląda polityka państwa wobec tego typu wynalazków - zastanawia się Tadeusz Wrona. <br>Okazuje się, że &lt;orig&gt;jabole&lt;/&gt; polityce się opierają. Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych usiłowała rozprawić się z nimi za pomocą zwiększenia akcyzy o ponad 100 proc. Akcja nie powiodła się. - Nie spowodowało to oczekiwanej istotnej podwyżki cen na te napoje - rozkłada ręce wiceminister zdrowia Maciej Piróg.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;kj&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;NOTOWANIA&lt;/&gt;<br><br><br>340 procent - tyle można było zarobić od
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego