Typ tekstu: Książka
Autor: Sekuła Helena
Tytuł: Ślad węża
Rok: 2004
lubił dziewczyny. Dziewczyny lubiły Sowę, Koleżankom _ kompensującm brak męskich przyjaciół - był oddany, lojalny i bezinteresowny. Służył ramieniem i aparycją filmowego amanta, kiedy decydowały się wyjaśnić, albo ożywić nie dość wyraźne skłonności swoich mężczyzn. Przyprawiał o wściekłość facetów, którym dopiero widok bliskiej dziewczyny z Sową w tle uświadamiał, co tracą i jak bardzo im na tej dziewczynie zależy.
Działo się tak w młodości.
Kilkanaście lat później panowie na Sowę reagowali podobnie. Bardzo możliwe, Bogna podświadomie sięgnęła po tamten sposób z dziewczyńskich lat, ale czy tak zupełnie bezwiednie?
- Jesteś niedojrzała - niedawno powiedziała Bognie jak poważna, piętnastoletnia córka.
- Dzięki niemu dostałaś się do Akademii? - teraz
lubił dziewczyny. Dziewczyny lubiły Sowę, Koleżankom _ kompensującm brak męskich przyjaciół - był oddany, lojalny i bezinteresowny. Służył ramieniem i aparycją filmowego amanta, kiedy decydowały się wyjaśnić, albo ożywić nie dość wyraźne skłonności swoich mężczyzn. Przyprawiał o wściekłość facetów, którym dopiero widok bliskiej dziewczyny z Sową w tle uświadamiał, co tracą i jak bardzo im na tej dziewczynie zależy.<br>Działo się tak w młodości.<br>Kilkanaście lat później panowie na Sowę reagowali podobnie. Bardzo możliwe, Bogna podświadomie sięgnęła po tamten sposób z dziewczyńskich lat, ale czy tak zupełnie bezwiednie?<br>- Jesteś niedojrzała - niedawno powiedziała Bognie jak poważna, piętnastoletnia córka.<br>- Dzięki niemu dostałaś się do Akademii? - teraz
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego