Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 19
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
12 maja w nowotarskim magistracie miało się odbyć spotkanie w tej sprawie z udziałem prawnika z Krakowa. Organizatorem spotkania było Nowotarskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Relacje podamy za tydzień.
BZBombardowanie sektami

- Tylko ludzie psychicznie chorzy nie są narażeni na działalność sekt - przekonywał we wtorek ks. prof. Andrzej Zwoliński. - Obojętnie jak bardzo jest ktoś wykształcony, w jakim wieku i jakie ma przekonania - może stać się tragicznym materiałem dla sekty.
Głównym tematem prelekcji zorganizowanej w nowotarskim magistracie były sekty, a na wśród słuchaczy pojawili się między innymi policjanci, nauczyciele, osoby zajmujące się problemami młodzieży.
Jak przekonywał ks. Zwoliński, już samo rozpoznanie sekty nie
12 maja w nowotarskim magistracie miało się odbyć spotkanie w tej sprawie z udziałem prawnika z Krakowa. Organizatorem spotkania było Nowotarskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Relacje podamy za tydzień.<br>&lt;au&gt;BZ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Bombardowanie sektami&lt;/tit&gt;<br><br>- Tylko ludzie psychicznie chorzy nie są narażeni na działalność sekt - przekonywał we wtorek ks. prof. Andrzej Zwoliński. - Obojętnie jak bardzo jest ktoś wykształcony, w jakim wieku i jakie ma przekonania - może stać się tragicznym materiałem dla sekty.<br>Głównym tematem prelekcji zorganizowanej w nowotarskim magistracie były sekty, a na wśród słuchaczy pojawili się między innymi policjanci, nauczyciele, osoby zajmujące się problemami młodzieży.<br>Jak przekonywał ks. Zwoliński, już samo rozpoznanie sekty nie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego