Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Wyborcza
Nr: 02.05
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
zostało całkowicie złączone z historią XX wieku, wieku, który dopiero co się zakończył. To właśnie w okresie pomiędzy pierwszą a drugą wojną światową Chrystus powierzył jej swe przesłanie miłosierdzia. Ci, którzy pamiętają, którzy byli świadkami i uczestnikami wydarzeń tamtych lat oraz niezmiernych cierpień, jakie przyniosły one milionom ludzi, dobrze wiedzą, jak bardzo takie przesłanie miłosierdzia było potrzebne".
PCG, KAI, PAP


NIEZBĘDNIK PODATNIKA

Wtorek to ostatni dzień składania zeznań podatkowych za zeszły rok. Zostało trochę czasu - z naszym poradnikiem masz szansę jeszcze zdążyć.
Stawki podatkowe za zeszły rok to 19, 30 i 40 proc. Wszystko zależy od tego, ile pieniędzy zarobiłeś w ciągu
zostało całkowicie złączone z historią XX wieku, wieku, który dopiero co się zakończył. To właśnie w okresie pomiędzy pierwszą a drugą wojną światową &lt;name type="person"&gt;Chrystus&lt;/name&gt; powierzył jej swe przesłanie miłosierdzia. Ci, którzy pamiętają, którzy byli świadkami i uczestnikami wydarzeń tamtych lat oraz niezmiernych cierpień, jakie przyniosły one milionom ludzi, dobrze wiedzą, jak bardzo takie przesłanie miłosierdzia było potrzebne".<br>&lt;au&gt;PCG, KAI, PAP&lt;/au&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;<br>&lt;tit&gt;NIEZBĘDNIK PODATNIKA&lt;/tit&gt;<br><br>Wtorek to ostatni dzień składania zeznań podatkowych za zeszły rok. Zostało trochę czasu - z naszym poradnikiem masz szansę jeszcze zdążyć.<br>Stawki podatkowe za zeszły rok to 19, 30 i 40 proc. Wszystko zależy od tego, ile pieniędzy zarobiłeś w ciągu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego