Typ tekstu: Książka
Autor: Grochowiak Stanisław
Tytuł: Seans
Rok: 1997
furtki, wraca Milka.
- Domyślam się, jaki obraz mamy kreśliła przed tobą, i dlatego posłuchaj, bo chcę, żebyś znał prawdę; posłuchaj, jak mama wtedy zareagowała.
Jestem obcym człowiekiem, ale idzie o pamięć matki; Krzysztof jest rycerzem Danuty Wiery, lecz to doprawdy przypadek, że nie szarżuje na wiatraki; nie może przecież wiedzieć, jak bardzo obchodzi mnie ich dom.
- Do dziś pamiętam spotkanie w przedpokoju; "nie pytam cię o nic, po prostu nie rób nam tego nigdy więcej'. Milka skinęła głową, że rozumie i bez słowa poszła do siebie.

Co to było? Idź, dziecko, i nie grzesz więcej? A może układ: ja nie chcę wiedzieć
furtki, wraca Milka.<br>- Domyślam się, jaki obraz mamy kreśliła przed tobą, i dlatego posłuchaj, bo chcę, żebyś znał prawdę; posłuchaj, jak mama wtedy zareagowała.<br>Jestem obcym człowiekiem, ale idzie o pamięć matki; Krzysztof jest rycerzem Danuty Wiery, lecz to doprawdy przypadek, że nie szarżuje na wiatraki; nie może przecież wiedzieć, jak bardzo obchodzi mnie ich dom.<br>- Do dziś pamiętam spotkanie w przedpokoju; "nie pytam cię o nic, po prostu nie rób nam tego nigdy więcej'. Milka skinęła głową, że rozumie i bez słowa poszła do siebie.<br><br> Co to było? Idź, dziecko, i nie grzesz więcej? A może układ: ja nie chcę wiedzieć
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego