Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: poradnik komputerowy
Rok: 2000
Poradnikiem Komputerowym" ze wszystkimi awariami poradzisz sobie sam. Błyskawicznie i bez kosztownej pomocy ekspertów komputerowych. Również w nocy, w niedziele i w święta. Będziesz zaskoczony tym, jakie to proste.
Moja rada: zamów "Poradnik Komputerowy" teraz, będziesz mógł przez 14 dni bezpłatnie korzystać z zawartych w nim porad i sam ocenić, jak bardzo jest Ci przydatny.


PORADNIK KOMPUTEROWY
Wydawnictwo
"Wiedza i Praktyka"

Jeżeli nie skorzystasz z tej
bezpłatnej oferty specjalnej...

...wówczas to, co spotkało tego użytkownika PC, może również przytrafić się Tobie.
Przez całą noc przeglądał wszystkie swoje podręczniki, strona po stronie

Uchroń siebie przed takim stresem!
"Poradnik Komputerowy" zawsze zapewni Ci dostęp
Poradnikiem Komputerowym" ze wszystkimi awariami poradzisz sobie sam. Błyskawicznie i &lt;hi&gt;bez kosztownej pomocy ekspertów komputerowych.&lt;/&gt; Również w nocy, w niedziele i w święta. Będziesz zaskoczony tym, jakie to proste.<br>Moja rada: zamów "Poradnik Komputerowy" teraz, będziesz mógł przez 14 dni bezpłatnie korzystać z zawartych w nim porad i sam ocenić, jak bardzo jest Ci przydatny.<br>&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="advert"&gt;<br><br><br><br>PORADNIK KOMPUTEROWY<br>Wydawnictwo<br>"Wiedza i Praktyka"<br>&lt;gap&gt;<br>Jeżeli nie skorzystasz z tej<br>bezpłatnej oferty specjalnej...<br><br>...wówczas to, co spotkało tego użytkownika PC, może również przytrafić się Tobie.<br>Przez całą noc przeglądał wszystkie swoje podręczniki, strona po stronie<br><br>&lt;hi&gt;Uchroń siebie przed takim stresem!&lt;/&gt;<br>"Poradnik Komputerowy" zawsze zapewni Ci dostęp
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego