Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.29 (24)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
szukać porozumienia wszędzie - ogłosił wczoraj Leszek Miller. I mimo oporu w SLD postanowił nie wyrzucać z rządowych stanowisk ludzi Romana Jagielińskiego, choć ten zerwał koalicję z Sojuszem. By przeforsować w Sejmie plan Hausnera, premier próbuje dogadywać się też z PO i PiS.

Polacy zniechęceni
Warszawa
Najnowszy sondaż instytutu Pentor pokazuje, jak bardzo Polacy odwrócili się od rządzących polityków. SLD spadło na trzecie miejsce w sondażach - za PO i Samoobroną. A tylko połowa Polaków zadowolona jest ze sposobu, w jaki rządzi prezydent. A tylko co dziesiąty Polak jest zadowolony z rządów Leszka Millera.

Dworak w Telewizji
Warszawa
Koniec ery Roberta Kwiatkowskiego w TVP
szukać porozumienia wszędzie - ogłosił wczoraj Leszek Miller. I mimo oporu w SLD postanowił nie wyrzucać z rządowych stanowisk ludzi Romana Jagielińskiego, choć ten zerwał koalicję z Sojuszem. By przeforsować w Sejmie plan Hausnera, premier próbuje dogadywać się też z PO i PiS.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Polacy zniechęceni&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Warszawa&lt;/&gt;<br>Najnowszy sondaż instytutu Pentor pokazuje, jak bardzo Polacy odwrócili się od rządzących polityków. SLD spadło na trzecie miejsce w sondażach - za PO i Samoobroną. A tylko połowa Polaków zadowolona jest ze sposobu, w jaki rządzi prezydent. A tylko co dziesiąty Polak jest zadowolony z rządów Leszka Millera.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Dworak w Telewizji&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Warszawa&lt;/&gt;<br>Koniec ery Roberta Kwiatkowskiego w TVP
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego