Typ tekstu: Książka
Autor: Nowakowski Zdzisław
Tytuł: TAG 3.1 dla opornych
Rok wydania: 1994
Rok powstania: 1995
kopiowanie całych znaków. Wobec tego:
1. Naciśnij klawisze [Alt+O] - na ekranie pojawią się puste matryce dla litery "Ó".
2. Naciśnij klawisz [F4] - rozwiniesz w ten sposób menu Kopiuj (rysunek 25-2).
3. Teraz uwaga - naciśnij klawisz [F2] wybierając polecenie Kopiuj|Grupę znaków (jeżeli literę "O" przygotowałeś już zarówno dla ekranu, jak i dla drukarki - wybierz polecenie Kopiuj|Grupę znaków x 2).
4. Na ekranie pojawi się lista dostępnych krojów, na której podświetlona jest nazwa czcionki aktualnie redagowanej, nie kombinuj więc, lecz naciśnij [Enter] - kursor "przeskoczy" do tablicy ze znakami w czcionce, ustawiając się w pozycji litery "Ó".
5. Naciśnij [O] - kursor zostanie ulokowany
kopiowanie całych znaków. Wobec tego:<br>1. Naciśnij klawisze [Alt+O] - na ekranie pojawią się puste matryce dla litery "Ó".<br>2. Naciśnij klawisz [F4] - rozwiniesz w ten sposób menu Kopiuj (rysunek 25-2).<br>3. Teraz uwaga - naciśnij klawisz [F2] wybierając polecenie Kopiuj|Grupę znaków (jeżeli literę "O" przygotowałeś już zarówno dla ekranu, jak i dla drukarki - wybierz polecenie Kopiuj|Grupę znaków x 2).<br>4. Na ekranie pojawi się lista dostępnych krojów, na której podświetlona jest nazwa czcionki aktualnie redagowanej, nie kombinuj więc, lecz naciśnij [Enter] - kursor "przeskoczy" do tablicy ze znakami w czcionce, ustawiając się w pozycji litery "Ó".<br>5. Naciśnij [O] - kursor zostanie ulokowany
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego