Typ tekstu: Książka
Autor: Pasławski Wiesław
Tytuł: 540 dni w armii
Rok wydania: 1999
Rok powstania: 2001
trzydziestu kilku lat. Jeden z lekarzy, ten siedzący pośrodku stołu zadał każdemu z nas pytanie odnośnie złamań skręceń i innych szkód na zdrowiu, które miały miejsce w przeszłości. Później zaś nakazał rozebrać się do naga.
Co niektórzy poczerwienieli ze wstydu. Jakże to? Mieli stanąć przed dwoma kobietami cali goli tak jak ich Pan Bóg stworzył? Byli także i tacy, których sytuacja ta niezwykle podniecała ...Ale cóż rozkaz to rozkaz. Trzeba było się rozebrać. Dowcipkując zdjęliśmy z siebie ubrania, położyliśmy ja na krzesłach i stanęliśmy w szeregu nago przed szanowną komisją.
Odniosłem wrażenie, że większość z nas czuła się trochę zażenowana tą sytuacją, co niektórych ona
trzydziestu kilku lat. Jeden z lekarzy, ten siedzący pośrodku stołu zadał każdemu z nas pytanie odnośnie złamań skręceń i innych szkód na zdrowiu, które miały miejsce w przeszłości. Później zaś nakazał rozebrać się do naga. <br>Co niektórzy poczerwienieli ze wstydu. Jakże to? Mieli stanąć przed dwoma kobietami cali goli tak jak ich Pan Bóg stworzył? Byli także i tacy, których sytuacja ta niezwykle podniecała ...Ale cóż rozkaz to rozkaz. Trzeba było się rozebrać. Dowcipkując zdjęliśmy z siebie ubrania, położyliśmy ja na krzesłach i stanęliśmy w szeregu nago przed szanowną komisją. <br>Odniosłem wrażenie, że większość z nas czuła się trochę zażenowana tą sytuacją, co niektórych ona
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego