Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 8 (sierpień)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
Ona płynie dołem z wyprostowanymi nogami, ty nad nią, przytrzymując się za jej biodra.
- Ona płynie głową w dół, układając się w kształt litery "Y", ty pływasz głową do góry - w kształcie odwróconego "Y".
- Trzymając się na dnie np. jakieś skałki, możesz wypróbować to, czego nauczyłeś się na lądzie. Improwizacja jak najbardziej wskazana.
Większość z podanych pozycji wymaga dobrej kondycji i sporego nakładu pracy, ale wiadomo - bez pracy nie ma kołaczy. Miłych wakacji!


LUX MAN

Magazyny kobiece uczą, że aby uchodzić za mężczyznę sukcesu, nie wystarczy własne M3, małolitrażowy samochód, dobra praca, przyjaciele i wierny pies.
Maciej Michalski
Musisz jeszcze otaczać się
Ona płynie dołem z wyprostowanymi nogami, ty nad nią, przytrzymując się za jej biodra.<br>- Ona płynie głową w dół, układając się w kształt litery "Y", ty pływasz głową do góry - w kształcie odwróconego "Y".<br>- Trzymając się na dnie np. jakieś skałki, możesz wypróbować to, czego nauczyłeś się na lądzie. Improwizacja jak najbardziej wskazana.<br>Większość z podanych pozycji wymaga dobrej kondycji i sporego nakładu pracy, ale wiadomo - bez pracy nie ma kołaczy. Miłych wakacji!&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sex="m"&gt;<br>&lt;tit&gt;LUX MAN&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Magazyny kobiece uczą, że aby uchodzić za mężczyznę sukcesu, nie wystarczy własne M3, małolitrażowy samochód, dobra praca, przyjaciele i wierny pies.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;Maciej Michalski&lt;/&gt;<br>Musisz jeszcze otaczać się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego