Typ tekstu: Czat
Tytuł: o czatowaniu i Internecie
Rok: 2005
robiła badanie i mam na papierze, że jest a reszta towarzystwa papier ma?
choroby szalonych krów to Ty się chyba najbardziej obawiasz, co ?
no wiesz... za to usypiają
prosiłeś krowy o papier?
no i jako przewodnik stada ....trzeba dbać o zdrowie tzw. haremu
jeśli chodzi o te sprawy to dbam jak nie wiem co
papiery można podrobić
nie daj siem na to nabrać
badaj krowy osobiście
ba kontrola to podstawa
zawsze pytam ile koń ma nóg
i tak trzymaj w stadach trafiają się czarne owce
no nie owiec to ja nie lubię- nie jestem zoofilem
dobry quń ma sześć nóg
tak a propos koni
robiła badanie i mam na papierze, że jest a reszta towarzystwa papier ma?&lt;/&gt;<br>&lt;WHO1&gt;&lt;gap reason="privacy"&gt; choroby szalonych krów to Ty się chyba najbardziej obawiasz, co ?&lt;/&gt;<br>&lt;WHO2&gt;no wiesz... za to usypiają&lt;/&gt;<br>&lt;WHO3&gt;&lt;gap reason="privacy"&gt; prosiłeś krowy o papier?&lt;/&gt;<br>&lt;WHO1&gt;no i jako przewodnik stada ....trzeba dbać o zdrowie tzw. haremu&lt;/&gt;<br>&lt;WHO2&gt;jeśli chodzi o te sprawy to dbam jak nie wiem co&lt;/&gt;<br>&lt;WHO1&gt;papiery można podrobić&lt;/&gt;<br>&lt;WHO1&gt;nie daj siem na to nabrać &lt;gap reason="privacy"&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;WHO1&gt;badaj krowy osobiście&lt;/&gt;<br>&lt;WHO2&gt;ba kontrola to podstawa&lt;/&gt;<br>&lt;WHO2&gt;zawsze pytam ile koń ma nóg&lt;/&gt;<br>&lt;WHO3&gt;&lt;gap reason="privacy"&gt; i tak trzymaj w stadach trafiają się czarne owce&lt;/&gt;<br>&lt;WHO2&gt;no nie owiec to ja nie lubię- nie jestem zoofilem&lt;/&gt;<br>&lt;WHO1&gt;dobry quń ma sześć nóg&lt;/&gt;<br>&lt;WHO1&gt;tak a propos koni
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!