Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 05.01 (18)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
ma żadnych zmian na szczeblu operacyjnym: wydawców programów czy kierowników. - Na antenie mają podobno pojawić się nowi ludzie. Nic z tego nie wyjdzie, jeśli ich programy będą przygotowywali do emisji ci sami wydawcy. Powiedzmy, że Monika Olejnik zastąpi Piotra Gembarowskiego, ale czy będzie w stanie przewalczyć sposób myślenia o tym, jak taka audycja powinna wyglądać. Prezes jest za daleko, nie pomoże w każdej sytuacji - wyraża wątpliwości jeden z redaktorów.

Zresztą w pionie programowym kompetencje Jana Dworaka ograniczają się jedynie do obsady stanowisk na szczeblu dyrektorskim. Zgodnie z obecnymi procedurami nie może się wtrącać do obsadzania średniej kadry.

Na Woronicza aż co trzeci
ma żadnych zmian na szczeblu operacyjnym: wydawców programów czy kierowników. - Na antenie mają podobno pojawić się nowi ludzie. Nic z tego nie wyjdzie, jeśli ich programy będą przygotowywali do emisji ci sami wydawcy. Powiedzmy, że Monika Olejnik zastąpi Piotra Gembarowskiego, ale czy będzie w stanie przewalczyć sposób myślenia o tym, jak taka audycja powinna wyglądać. Prezes jest za daleko, nie pomoże w każdej sytuacji - wyraża wątpliwości jeden z redaktorów.<br><br>Zresztą w pionie programowym kompetencje Jana Dworaka ograniczają się jedynie do obsady stanowisk na szczeblu dyrektorskim. Zgodnie z obecnymi procedurami nie może się wtrącać do obsadzania średniej kadry.<br><br>Na Woronicza aż co trzeci
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego