Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.22
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
jest także wymieniany w Polsce zakup ziemi przez cudzoziemców - Polska proponuje 18-letnie moratorium. Trzeba utrzymywać w spokoju opinię publiczną w naszych krajach i w krajach kandydujących - tłumaczył Prodi.
Komisarze z Niemiec i Austrii, z odpowiadającym za poszerzenie Guenterem Verheugenem na czele, opowiadają się za 7-letnim okresem przejściowym, tak jak ich kraje. Vergheugen skłania się jednak do przeglądu sytuacji już po 2-3 latach i ewentualnego złagodzenia restrykcji w przepływie pracowników.
(PAP)Na Wall Street liczyli na większą obniżkę

Decyzja FED nie poprawiła nastrojów na giełdach.
Notowania głównych spółek w USA spadły po wtorkowej obniżce stóp procentowych przez Rezerwę Federalną
jest także wymieniany w Polsce zakup ziemi przez cudzoziemców - Polska proponuje 18-letnie moratorium. Trzeba utrzymywać w spokoju opinię publiczną w naszych krajach i w krajach kandydujących - tłumaczył Prodi.<br>Komisarze z Niemiec i Austrii, z odpowiadającym za poszerzenie Guenterem Verheugenem na czele, opowiadają się za 7-letnim okresem przejściowym, tak jak ich kraje. Vergheugen skłania się jednak do przeglądu sytuacji już po 2-3 latach i ewentualnego złagodzenia restrykcji w przepływie pracowników.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Na Wall Street liczyli na większą obniżkę&lt;/&gt;<br><br>Decyzja FED nie poprawiła nastrojów na giełdach.<br>Notowania głównych spółek w USA spadły po wtorkowej obniżce stóp procentowych przez Rezerwę Federalną
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego