Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 08.10
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
kto kiedy może wyjechać. Zawsze kilka osób musi być na miejscu. Ja w lipcu, sierpniu nie mogę pozwolić sobie na wakacje, bo wtedy jest za dużo pracy - tłumaczy ojciec Ryszard Koczwara, dyrektor festiwalu ,,Pokój i Dobro", który rozpocznie się w Zielonej Górze 26 bm.
- Kto kiedy weźmie wolne, ustalamy wspólnie, jak w rodzinie - mówi dyrektorka Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego dla Dzieci z Niedorozwojem Fizycznym i Psychicznym w Klenicy siostra Małgorzata (Marzena Cur). - Ale ja nie mam czasu na urlop. Zwłaszcza teraz, gdy jest tyle spraw do załatwienia
kto kiedy może wyjechać. Zawsze kilka osób musi być na miejscu. Ja w lipcu, sierpniu nie mogę pozwolić sobie na wakacje, bo wtedy jest za dużo pracy - tłumaczy ojciec Ryszard Koczwara, dyrektor festiwalu ,,Pokój i Dobro", który rozpocznie się w Zielonej Górze 26 bm. <br>- Kto kiedy weźmie wolne, ustalamy wspólnie, jak w rodzinie - mówi dyrektorka Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego dla Dzieci z Niedorozwojem Fizycznym i Psychicznym w Klenicy siostra Małgorzata (Marzena Cur). - Ale ja nie mam czasu na urlop. Zwłaszcza teraz, gdy jest tyle spraw do załatwienia
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!