Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy rozrywki
Rok: 2000
będzie cztery tygodnie. Przy tym systemie nauki szybko osiągnięcie Państwo wystarczające umiejętności, aby czuć się dobrze i pewnie na każdej zabawie tanecznej.
Termin rozpoczęcia zajęć:
18.10 (poniedziałek) godz. 17.30
Następne zajęcia 21.10 (czwartek) godz. 19.00
KLUB MAMBO
W Szkole Tańca Pawła Janiszewskiego powstał pierwszy w Polsce, jak dotąd jedyny Klub MAMBO. Jest to styl, za sprawą którego film "Dirty Dancing" uzyskał światowy rozgłos, a występujący w nim Patrick Swayze stał się gwiazdą pierwszej wielkości.
Uczestnictwo w naszym Klubie, to propozycja dla tych, którzy chcą od podstaw - krok po kroku - przemierzyć drogę, którą pokonał Patrick Swayze, wspinając się
będzie cztery tygodnie. Przy tym systemie nauki szybko osiągnięcie Państwo wystarczające umiejętności, aby czuć się dobrze i pewnie na każdej zabawie tanecznej.<br>Termin rozpoczęcia zajęć: <br>18.10 (poniedziałek) godz. 17.30<br>Następne zajęcia 21.10 (czwartek) godz. 19.00<br>&lt;tit&gt;KLUB MAMBO&lt;/&gt;<br>W Szkole Tańca Pawła Janiszewskiego powstał pierwszy w Polsce, jak dotąd jedyny Klub MAMBO. Jest to styl, za sprawą którego film "Dirty Dancing" uzyskał światowy rozgłos, a występujący w nim Patrick Swayze stał się gwiazdą pierwszej wielkości.<br>Uczestnictwo w naszym Klubie, to propozycja dla tych, którzy chcą od podstaw - krok po kroku - przemierzyć drogę, którą pokonał Patrick Swayze, wspinając się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!