Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Biuletyn Informacyjny Rady i Zarządu miasta Jarosławia
Nr: 3(75)
Miejsce wydania: Jarosław
Rok: 1999
miało sobie równych w dziedzinie rzeźby i malarstwa współczesnego. Zarówno gmach kościoła, jego wystrój zaprojektowany i wykonany przez artystów najwyższej rangi, jak i niekonwencjonalnie funkcjonująca Wspólnota parafialna, zasługują na ten przymiotnik. Także planowanemu na 21 listopada tego roku poświęceniu kościoła będą towarzyszyć, trwające przez dwa dni wielkie wydarzenia kulturalne.
Podobnie jak w roku 1996 z okazji 400-lecia Unii Brzeskiej, Jarosław będzie tym razem miejscem ogólnopolskich uroczystości Jubileuszu 2000 roku, organizowanych przez Kościół grecko-katolicki. Pozytywny oddźwięk wywołany w kraju i na świecie po uroczystościach w '96 r., zachęci do odwiedzenia naszego miasta znacznie większe rzesze pielgrzymów.
Odbywający się od sześciu
miało sobie równych w dziedzinie rzeźby i malarstwa współczesnego. Zarówno gmach kościoła, jego wystrój zaprojektowany i wykonany przez artystów najwyższej rangi, jak i niekonwencjonalnie funkcjonująca Wspólnota parafialna, zasługują na ten przymiotnik. Także planowanemu na 21 listopada tego roku poświęceniu kościoła będą towarzyszyć, trwające przez dwa dni wielkie wydarzenia kulturalne.<br>Podobnie jak w roku 1996 z okazji 400-lecia Unii Brzeskiej, Jarosław będzie tym razem miejscem ogólnopolskich uroczystości Jubileuszu 2000 roku, organizowanych przez Kościół grecko-katolicki. Pozytywny oddźwięk wywołany w kraju i na świecie po uroczystościach w '96 r., zachęci do odwiedzenia naszego miasta znacznie większe rzesze pielgrzymów.<br>Odbywający się od sześciu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!