Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 9
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
na twojej karierze. Musisz popracować nad swoim krokiem, który zaprezentujesz w miejscu pracy. Oto kilka podpowiedzi, które pomogą ci wypracować ładny, swobodny chód.

Stąpaj lekko
Staraj się ubierać w rzeczy, które nie będą sprawiały wrażenia ociężałości. Spróbuj także po każdym kroku ściągnąć nieco w dół stopę i, oczywiście, nie tup jak stado słoni.

Nie podskakuj
Jeżeli nie jesteś członkinią krajowej reprezentacji w gimnastyce sportowej, postaraj się nie podskakiwać. Dzięki temu twój chód będzie wyglądał znacznie bardziej dojrzale.

Uważaj na krok
Eksperci twierdzą, że idealny krok powinien mieć długość równą półtorej stopy. Dłuższe lub krótsze kroki mogą sprawić, że będziesz wyglądała apodyktycznie
na twojej karierze. Musisz popracować nad swoim krokiem, który zaprezentujesz w miejscu pracy. Oto kilka podpowiedzi, które pomogą ci wypracować ładny, swobodny chód.<br><br>Stąpaj lekko<br>Staraj się ubierać w rzeczy, które nie będą sprawiały wrażenia ociężałości. Spróbuj także po każdym kroku ściągnąć nieco w dół stopę i, oczywiście, nie tup jak stado słoni.<br><br>Nie podskakuj<br>Jeżeli nie jesteś członkinią krajowej reprezentacji w gimnastyce sportowej, postaraj się nie podskakiwać. Dzięki temu twój chód będzie wyglądał znacznie bardziej dojrzale.<br><br>Uważaj na krok<br>Eksperci twierdzą, że idealny krok powinien mieć długość równą półtorej stopy. Dłuższe lub krótsze kroki mogą sprawić, że będziesz wyglądała apodyktycznie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!