Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Witold Karol Borowski
Tytuł: strona o książkach, fotografii, Bieszczadach, żółwiach i kulinariach
Rok: 2003
przypisywano im mądrość. W baśniach są starymi mędrcami, którzy ratują świat z opresji, zawsze służą dobrą radą. W bajkach i bajeczkach jako nie doceniani, sprytni sportowcy (np. w konfrontacji z zającem) lub rycerze którym nie zawsze wszystko wychodzi ("Tuptusiu w drogę!"). Alicja będąc w Krainie Czarów napotkała Nibyżółwia, podobnie zresztą jak i Pocahontas czy Księżniczka Łabędzi. Nietrudno je pozyskać - przez żołądek do serca. Cierpią gdy je ktoś oszuka. Zranione mogą bardzo długo tłamsić ból w swoim sercu. Czasami się boją, czasami płaczą, ziewają. Kochają i chcą być kochane. Jeśli nie wierzysz przeczytaj niniejszą pracę.
P.S. Ja naprawdę jestem Żółwiem!
Chętnie
przypisywano im mądrość. W baśniach są starymi mędrcami, którzy ratują świat z opresji, zawsze służą dobrą radą. W bajkach i bajeczkach jako nie doceniani, sprytni sportowcy (np. w konfrontacji z zającem) lub rycerze którym nie zawsze wszystko wychodzi ("Tuptusiu w drogę!"). Alicja będąc w Krainie Czarów napotkała Nibyżółwia, podobnie zresztą jak i Pocahontas czy Księżniczka Łabędzi. Nietrudno je pozyskać - przez żołądek do serca. Cierpią gdy je ktoś oszuka. Zranione mogą bardzo długo tłamsić ból w swoim sercu. Czasami się boją, czasami płaczą, ziewają. Kochają i chcą być kochane. Jeśli nie wierzysz przeczytaj niniejszą pracę. <br>P.S. Ja naprawdę jestem Żółwiem! <br>Chętnie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!