Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy farmaceutyczne
Rok: 2003
odczujesz ulgę w przypadku: dolegliwości ze strony żylaków, obrzęków, stłuczeń i "siniaków"...
Hirudoid stosuje się w leczeniu żylaków kończyn dolnych, zapaleń żył powierzchownych, "zmęczenia nóg", dolegliwości żylnych kończyn dolnych w okresie ciąży i połogu.
Uwarunkowania genetyczne, praca w pozycji stojącej, wysiłek, ciąża, są m.in. powodem występowania dolegliwości naczyniowych takich jak żylaki, zapalenia żył powierzchownych.
Stosowanie preparatu Hirudoid zarówno w formie maści, jak i żelu jest dobrze tolerowane i wywiera korzystne działanie przeciwzapalne, przeciwobrzękowe, przeciwbólowe.
Hirudoid zapobiega tworzeniu się zakrzepów oraz ułatwia rozpuszczanie już istniejących.
Hirudoid przyspiesza usuwanie "siniaków" i obrzęków.
Hirudoid jest pomocny w usuwaniu siniaków i obrzęków spowodowanych urazami
odczujesz ulgę w przypadku: dolegliwości ze strony żylaków, obrzęków, stłuczeń i "siniaków"...<br>&lt;name type="prod"&gt;Hirudoid&lt;/&gt; stosuje się w leczeniu żylaków kończyn dolnych, zapaleń żył powierzchownych, "zmęczenia nóg", dolegliwości żylnych kończyn dolnych w okresie ciąży i połogu.<br>Uwarunkowania genetyczne, praca w pozycji stojącej, wysiłek, ciąża, są m.in. powodem występowania dolegliwości naczyniowych takich jak żylaki, zapalenia żył powierzchownych. <br>Stosowanie preparatu &lt;name type="prod"&gt;Hirudoid&lt;/&gt; zarówno w formie maści, jak i żelu jest dobrze tolerowane i wywiera korzystne działanie przeciwzapalne, przeciwobrzękowe, przeciwbólowe.<br>&lt;name type="prod"&gt;Hirudoid&lt;/&gt; zapobiega tworzeniu się zakrzepów oraz ułatwia rozpuszczanie już istniejących.<br>&lt;name type="prod"&gt;Hirudoid&lt;/&gt; przyspiesza usuwanie "siniaków" i obrzęków.<br>&lt;name type="prod"&gt;Hirudoid&lt;/&gt; jest pomocny w usuwaniu siniaków i obrzęków spowodowanych urazami
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego