Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 04.28
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
To był paszkwil - uważa Mariusz Walter, jeden z właścicieli ITI.
"Newsweek" tekst pt. "Bogacze na stos" opublikował jako główny materiał numeru. Na pierwszej stronie umieszczono zdjęcie Aleksandra Gudzowatego z adnotacją, że to on zajmuje czołowe miejsce wśród "znienawidzonych".
Na podstawie sondażu przeprowadzonego przez Agencję Badania Rynku SESTA na zlecenie "Newsweeka" jako "najbardziej znienawidzonych bogaczy" tygodnik wymienił także Jana Kulczyka, Mariusza Waltera, Ryszarda Krauzego, Zbigniewa Niemczyckiego.
Poniedziałkowa "Trybuna" napisała, że sześciu biznesmenów zamierza wytoczyć proces redakcji tygodnika i jego wydawcy Axelowi Springerowi. Informacje te potwierdza Mariusz Walter, jeden z właścicieli ITI. O zamiarze wystąpienia na drogę sądową biznesmeni rozmawiali na wspólnym spotkaniu.
- Ten
To był paszkwil&lt;/&gt; - uważa &lt;name type="person"&gt;Mariusz Walter&lt;/&gt;, jeden z właścicieli &lt;name type="org"&gt;ITI&lt;/&gt;.<br>&lt;name type="tit"&gt;"Newsweek"&lt;/&gt; tekst pt. &lt;name type="tit"&gt;"Bogacze na stos"&lt;/&gt; opublikował jako główny materiał numeru. Na pierwszej stronie umieszczono zdjęcie &lt;name type="person"&gt;Aleksandra Gudzowatego&lt;/&gt; z adnotacją, że to on zajmuje czołowe miejsce wśród &lt;q&gt;"znienawidzonych"&lt;/&gt;.<br>Na podstawie sondażu przeprowadzonego przez &lt;name type="org"&gt;Agencję Badania Rynku SESTA&lt;/&gt; na zlecenie &lt;name type="tit"&gt;"Newsweeka"&lt;/&gt; jako &lt;q&gt;"najbardziej znienawidzonych bogaczy"&lt;/&gt; tygodnik wymienił także &lt;name type="person"&gt;Jana Kulczyka&lt;/&gt;, &lt;name type="person"&gt;Mariusza Waltera&lt;/&gt;, &lt;name type="person"&gt;Ryszarda Krauzego&lt;/&gt;, &lt;name type="person"&gt;Zbigniewa Niemczyckiego&lt;/&gt;.<br>Poniedziałkowa &lt;name type="tit"&gt;"Trybuna"&lt;/&gt; napisała, że sześciu biznesmenów zamierza wytoczyć proces redakcji tygodnika i jego wydawcy &lt;name type="person"&gt;Axelowi Springerowi&lt;/&gt;. Informacje te potwierdza &lt;name type="person"&gt;Mariusz Walter&lt;/&gt;, jeden z właścicieli &lt;name type="org"&gt;ITI&lt;/&gt;. O zamiarze wystąpienia na drogę sądową biznesmeni rozmawiali na wspólnym spotkaniu.<br>&lt;q&gt;- Ten
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego