Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Sławomir Shuty
Tytuł: Blok - powieść hipertekstowa
Rok: 2003
budowaniu dobrych stosunków dobrosąsiedzkich, dlatego też zdziwił się, że do tej pory nikt wokół nie zareagował na dochodzący z jego mieszkania hałas. Najwyraźniej w takich chwilach sąsiedzi woleli się nie mieszać w życie prywatne Leszka K.
- Nie mamy żadnych oszczędności i złota - grał dalej na zwłokę Leszek.
- Kurwa - przeklął napastnik, jako że powszechnie panująca opinia głosi, że przekleństwa są nieodłącznym elementem image przestępców - Za stary jestem na takie numery.
Leszek poczuł mocne kopnięcie w rejon genitalny. Jego siła sprawiła, że zgiął się w pół.
- Gdzie - napastnik uderzył go kolanem w podbródek - Są - poprawił kantem broni - Pieniądze.
Leszek widział takie sceny bardzo często
budowaniu dobrych stosunków dobrosąsiedzkich, dlatego też zdziwił się, że do tej pory nikt wokół nie zareagował na dochodzący z jego mieszkania hałas. Najwyraźniej w takich chwilach sąsiedzi woleli się nie mieszać w życie prywatne Leszka K.<br>- Nie mamy żadnych oszczędności i złota - grał dalej na zwłokę Leszek. <br>- Kurwa - przeklął napastnik, jako że powszechnie panująca opinia głosi, że przekleństwa są nieodłącznym elementem image przestępców - Za stary jestem na takie numery.<br>Leszek poczuł mocne kopnięcie w rejon genitalny. Jego siła sprawiła, że zgiął się w pół.<br>- Gdzie - napastnik uderzył go kolanem w podbródek - Są - poprawił kantem broni - Pieniądze.<br>Leszek widział takie sceny bardzo często
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego