Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 27
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
końca, co i jak śpiewać: soul, rock, pop, nawet jakieś elementy jazzu tworzyły konfigurację przedziwną. W efekcie Kowalska zaczęła przypominać nieco zużytą pieśniarkę festiwalową, co nijak nie mogło się przełożyć na rynkowe sukcesy jej płyt.
Nie tylko kobiety i nie tylko te wyżej wymienione przeżywają twórczy zastój. Nie może się jakoś pozbierać kreowany nie tak dawno na pop-gwiazdora Krzysztof Antkowiak, wyraźny kryzys przeżywa zespół Varius Manx, do którego znów doszlusowała Kasia Stankiewicz po niezbyt udanym eksperymencie z płytą solową. To samo można powiedzieć o Mietku Szcześniaku. Co jest tego powodem?
Być może znużenie wciąż tymi samymi, silnie lansowanymi przez media
końca, co i jak śpiewać: soul, rock, pop, nawet jakieś elementy jazzu tworzyły konfigurację przedziwną. W efekcie Kowalska zaczęła przypominać nieco zużytą pieśniarkę festiwalową, co nijak nie mogło się przełożyć na rynkowe sukcesy jej płyt.<br>Nie tylko kobiety i nie tylko te wyżej wymienione przeżywają twórczy zastój. Nie może się jakoś pozbierać kreowany nie tak dawno na pop-gwiazdora Krzysztof Antkowiak, wyraźny kryzys przeżywa zespół Varius Manx, do którego znów doszlusowała Kasia Stankiewicz po niezbyt udanym eksperymencie z płytą solową. To samo można powiedzieć o Mietku Szcześniaku. Co jest tego powodem? <br>Być może znużenie wciąż tymi samymi, silnie lansowanymi przez media
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!