Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 27
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
końca, co i jak śpiewać: soul, rock, pop, nawet jakieś elementy jazzu tworzyły konfigurację przedziwną. W efekcie Kowalska zaczęła przypominać nieco zużytą pieśniarkę festiwalową, co nijak nie mogło się przełożyć na rynkowe sukcesy jej płyt.
Nie tylko kobiety i nie tylko te wyżej wymienione przeżywają twórczy zastój. Nie może się jakoś pozbierać kreowany nie tak dawno na pop-gwiazdora Krzysztof Antkowiak, wyraźny kryzys przeżywa zespół Varius Manx, do którego znów doszlusowała Kasia Stankiewicz po niezbyt udanym eksperymencie z płytą solową. To samo można powiedzieć o Mietku Szcześniaku. Co jest tego powodem?
Być może znużenie wciąż tymi samymi, silnie lansowanymi przez media
końca, co i jak śpiewać: soul, rock, pop, nawet jakieś elementy jazzu tworzyły konfigurację przedziwną. W efekcie Kowalska zaczęła przypominać nieco zużytą pieśniarkę festiwalową, co nijak nie mogło się przełożyć na rynkowe sukcesy jej płyt.<br>Nie tylko kobiety i nie tylko te wyżej wymienione przeżywają twórczy zastój. Nie może się jakoś pozbierać kreowany nie tak dawno na pop-gwiazdora Krzysztof Antkowiak, wyraźny kryzys przeżywa zespół Varius Manx, do którego znów doszlusowała Kasia Stankiewicz po niezbyt udanym eksperymencie z płytą solową. To samo można powiedzieć o Mietku Szcześniaku. Co jest tego powodem? <br>Być może znużenie wciąż tymi samymi, silnie lansowanymi przez media
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego