Typ tekstu: Książka
Autor: Nowakowski Zdzisław
Tytuł: TAG 3.1 dla opornych
Rok wydania: 1994
Rok powstania: 1995
do określonego znaku w kroju. Wystarczy, że naciśniesz klawisz z odpowiednią literą. Zresztą napisałem już o tym wcześniej.



W tym rozdziale:

- W jaki sposób operować grupami punktów w matrycach znaków
- Jak zmieniać położenie znaku w obrębie matrycy
- Jak korzystać z operacji na blokach punktów
- Jak przyspieszyć projektowanie znaków (kosztem ich jakości)


Jak zapalić lub zgasić kilka punktów naraz?

Zapalanie oraz gaszenie pojedynczych punktów może być nieco uciążliwe. Czasem aż się prosi, aby dana operacja dotyczyła co najmniej kilku. Na szczęście TAGER ułatwia tego typu operacje, i to na kilka różnych sposobów.
Pierwszy z nich polega na wykorzystaniu możliwości tkwiących w pozycjach
do określonego znaku w kroju. Wystarczy, że naciśniesz klawisz z odpowiednią literą. Zresztą napisałem już o tym wcześniej.<br><br><br><br>W tym rozdziale:<br><br>- W jaki sposób operować grupami punktów w matrycach znaków<br>- Jak zmieniać położenie znaku w obrębie matrycy<br>- Jak korzystać z operacji na blokach punktów<br>- Jak przyspieszyć projektowanie znaków (kosztem ich jakości)<br><br><br>Jak zapalić lub zgasić kilka punktów naraz?<br><br>Zapalanie oraz gaszenie pojedynczych punktów może być nieco uciążliwe. Czasem aż się prosi, aby dana operacja dotyczyła co najmniej kilku. Na szczęście TAGER ułatwia tego typu operacje, i to na kilka różnych sposobów.<br>Pierwszy z nich polega na wykorzystaniu możliwości tkwiących w pozycjach
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego