Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
pod tym względem (vide Polański i Kieślowski), a jeszcze bardziej legendarne są ich etiudy filmowe, które obejrzeć można na krakowskim Międzynarodowym Festiwalu "Etiuda 2000", który w dniach 4-9 listopada odbędzie się już po raz siódmy.


Jazz dla mas Al Di Meola to wirtuoz gitary, który zdobył sławę szerząc muzykę jazzową wśród mas. Amadeus Chamber Orchestra to klasyczny ansambl, który wraz z Alem postanowił zaproponować masom mieszankę jazzu i klasyki. W ramach cyklu "Era Jazzu" wystąpią 28.10 w Teatrze Wielkim - Poznań, 29.10 w Teatrze Polskim - Wrocław i 30.10 w Teatrze Roma - Warszawa.


Milo kurtis i drum freaks - nowa
pod tym względem (vide Polański i Kieślowski), a jeszcze bardziej legendarne są ich etiudy filmowe, które obejrzeć można na krakowskim Międzynarodowym Festiwalu "Etiuda 2000", który w dniach 4-9 listopada odbędzie się już po raz siódmy.<br><br><br>Jazz dla mas Al Di Meola to wirtuoz gitary, który zdobył sławę szerząc muzykę jazzową wśród mas. Amadeus Chamber Orchestra to klasyczny ansambl, który wraz z Alem postanowił zaproponować masom mieszankę jazzu i klasyki. W ramach cyklu "Era Jazzu" wystąpią 28.10 w Teatrze Wielkim - Poznań, 29.10 w Teatrze Polskim - Wrocław i 30.10 w Teatrze Roma - Warszawa.<br><br><br>Milo kurtis i drum freaks - nowa
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego