Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 1
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
śpiewanej Piotra "Kuby" Kubowicza - artysty z Piwnicy pod Baranami. Trzy kwadranse później na scenie MOK-u za sprawą zespołu "Ecik Latara Band" zabrzmi muzyka lat 60. i 70. Kolejny punkt programu to występ "Granifera" reprezentującego ekosong i poezję śpiewaną. Ci, którzy dotrwają do końca, około godz. 21.30 usłyszą rytmy jazzowe w wykonaniu Dr Marcikowskiego i jego zespołu.
Osobom, które chciałyby wesprzeć bezpośrednio Oddział Noworodków w szpitalu w Nowym Targu, podajemy numer konta, na którym zbierane są pieniądze na zakup aparatury medycznej niezbędnej na oddziale: .
BZNa Krupówkach

W niedzielę, 10 stycznia w Zakopanem, podobnie jak we wszystkich miastach Polski, zagra
śpiewanej Piotra "Kuby" Kubowicza - artysty z Piwnicy pod Baranami. Trzy kwadranse później na scenie MOK-u za sprawą zespołu "Ecik Latara Band" zabrzmi muzyka lat 60. i 70. Kolejny punkt programu to występ "Granifera" reprezentującego ekosong i poezję śpiewaną. Ci, którzy dotrwają do końca, około godz. 21.30 usłyszą rytmy jazzowe w wykonaniu Dr Marcikowskiego i jego zespołu. <br>Osobom, które chciałyby wesprzeć bezpośrednio Oddział Noworodków w szpitalu w Nowym Targu, podajemy numer konta, na którym zbierane są pieniądze na zakup aparatury medycznej niezbędnej na oddziale: &lt;gap&gt;.<br>&lt;au&gt;BZ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Na Krupówkach&lt;/&gt;<br><br>W niedzielę, 10 stycznia w Zakopanem, podobnie jak we wszystkich miastach Polski, zagra
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego