Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 23
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
w Bukowinie Tatrzańskiej rozegrany zostanie w sobotę 12 czerwca w hali sportowej "Gorce" w Nowym Targu. Początek zawodów o godz. 9.00. Wstęp wolny.
* W sobotę, 12 czerwca o godz. 18.00 w nowotarskiej Galerii "Jatki" wystąpi działający przy szkole muzycznej zespół "Small Band". W programie koncertu m.in. standardy jazzowe.
* 12 czerwca o godz. 15.30 w sali Klubu Kolekcjonerów przy Placu Niepodległości 6 w Zakopanem - Włodzimierz Cichocki wygłosi prelekcję pt. "Zwierzęta żyjące pośród nas". Organizatorem spotkania jest Podhalański Uniwersytet Trzeciego Wieku.
* W niedzielę, 13 czerwca o godz. 17.00 w Galerii Sztuki Ludowej Gminnego Centrum Kultury w Krościenku odbędzie
w Bukowinie Tatrzańskiej rozegrany zostanie w sobotę 12 czerwca w hali sportowej "Gorce" w Nowym Targu. Początek zawodów o godz. 9.00. Wstęp wolny.<br>* W sobotę, 12 czerwca o godz. 18.00 w nowotarskiej Galerii "Jatki" wystąpi działający przy szkole muzycznej zespół "Small Band". W programie koncertu m.in. standardy jazzowe.<br>* 12 czerwca o godz. 15.30 w sali Klubu Kolekcjonerów przy Placu Niepodległości 6 w Zakopanem - Włodzimierz Cichocki wygłosi prelekcję pt. "Zwierzęta żyjące pośród nas". Organizatorem spotkania jest Podhalański Uniwersytet Trzeciego Wieku.<br>* W niedzielę, 13 czerwca o godz. 17.00 w Galerii Sztuki Ludowej Gminnego Centrum Kultury w Krościenku odbędzie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego