Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 06.18
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
ub.r. Niestety, tym razem również z powodu braku akredytacji na obietnicach się skończyło. Także młodzi rolnicy czekali na swoje pieniądze.
- My nic nie możemy zrobić bez odpowiedniego rozporządzenia ministra rolnictwa. Terminy ustala on lub Rada Ministrów. Staramy się ich dotrzymać - mówi A. Śledź.

Wyjdź z domu!

Koncerty zespołów dziecięcych, jazzowe popisy, kilka ciekawych wystaw - to tylko niektóre propozycje wydarzeń kulturalnych podczas weekendu.
W sobotę już w południe warto się wybrać do Klubu Nauczyciela przy ul. Wyszyńskiego na wystawę kończącą miejski konkurs grafiki komputerowej. Dzieciaki przy użyciu komputera potrafią wyczyniać prawdziwe cuda. Od 16.00 sceną w teatrze zawładną dziecięce zespoły
ub.r. Niestety, tym razem również z powodu braku akredytacji na obietnicach się skończyło. Także młodzi rolnicy czekali na swoje pieniądze. <br>- My nic nie możemy zrobić bez odpowiedniego rozporządzenia ministra rolnictwa. Terminy ustala on lub Rada Ministrów. Staramy się ich dotrzymać - mówi A. Śledź.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;&lt;tit&gt;Wyjdź z domu!&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Koncerty zespołów dziecięcych, jazzowe popisy, kilka ciekawych wystaw - to tylko niektóre propozycje wydarzeń kulturalnych podczas weekendu.&lt;/&gt; <br>W sobotę już w południe warto się wybrać do Klubu Nauczyciela przy ul. Wyszyńskiego na wystawę kończącą miejski konkurs grafiki komputerowej. Dzieciaki przy użyciu komputera potrafią wyczyniać prawdziwe cuda. Od 16.00 sceną w teatrze zawładną dziecięce zespoły
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego