Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Arsenał Gorzowski
Nr: 7/8
Miejsce wydania: Gorzów Wielkopolski
Rok: 1998
nie są tak biegli jak Tomek.
Tak więc w ciągu tygodnia Tomek zdobył dwie pierwsze nagrody: w Warszawie i we Francji (7 i 15 czerwca). Równolegle kończył ósmą klasę i naukę w szkole podstawowej. Zapewnia, że jako uczeń szkoły średniej nie zapomni o keyboardzie. W czasie wakacji wyjeżdża na warsztaty jazzowe do Puław.
Poniżej prezentujemy dyplom otrzymany przez Tomka, podpisany przez mera miasta Erstein.

Artyści komputera

Rozstrzygnięto II Miejski Konkurs Grafiki Komputerowej pod patronatem prezydenta Gorzowa. W jury konkursu zasiadali: Ryszard Bukański (przewodniczący), Józef Kodź, Krzysztof Czarniawski, Iwona Dworzyńska. Oto zwycięzcy:
* temat dowolny, grupa wiekowa do 15 lat
- I nagroda: Magda
nie są tak biegli jak Tomek.<br>Tak więc w ciągu tygodnia Tomek zdobył dwie pierwsze nagrody: w Warszawie i we Francji (7 i 15 czerwca). Równolegle kończył ósmą klasę i naukę w szkole podstawowej. Zapewnia, że jako uczeń szkoły średniej nie zapomni o keyboardzie. W czasie wakacji wyjeżdża na warsztaty jazzowe do Puław.<br>Poniżej prezentujemy dyplom otrzymany przez Tomka, podpisany przez mera miasta Erstein.<br><br>&lt;tit&gt;Artyści komputera&lt;/&gt;<br><br>Rozstrzygnięto II Miejski Konkurs Grafiki Komputerowej pod patronatem prezydenta Gorzowa. W jury konkursu zasiadali: Ryszard Bukański (przewodniczący), Józef Kodź, Krzysztof Czarniawski, Iwona Dworzyńska. Oto zwycięzcy:<br>* temat dowolny, grupa wiekowa do 15 lat<br>- I nagroda: Magda
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego