Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Glamour
Nr: 1
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2003
Sarah Vaughan, Elli Fitzgerald, Carmen McRae, Shirley Horn, Niny Simone. Dwanaście remiksów znanych utworów zmienia strukturę, rytm i harmonię piosenek, ale wciąż zachowuje klimat oryginalnych wersji. To doskonała muzyka na wieczory we dwoje, ale świetnie nadaje się także na prywatkowy parkiet. Na rynku także Verve/Unmixed (zielona okładka) - niezmiksowane standardy jazzowe.
Mój partner nie chce mieć dziecka

Psycholog Jagna Ambroziak rozmawia z Karoliną (31 lat), która jest w stałym związku i chciałaby już mieć dziecko, ale jej partner ciągle odkłada decyzję.

J.A.: Rozmawialiście o tym, że bardzo chciałabyś mieć dziecko?
K.: Oczywiście. Ten temat krąży w naszych rozmowach od roku
Sarah Vaughan, Elli Fitzgerald, Carmen McRae, Shirley Horn, Niny Simone. Dwanaście remiksów znanych utworów zmienia strukturę, rytm i harmonię piosenek, ale wciąż zachowuje klimat oryginalnych wersji. To doskonała muzyka na wieczory we dwoje, ale świetnie nadaje się także na prywatkowy parkiet. Na rynku także Verve/Unmixed (zielona okładka) - niezmiksowane standardy jazzowe.&lt;/&gt;<br><br><br><br><br>&lt;div type="convers"&gt;&lt;tit&gt;Mój partner nie chce mieć dziecka&lt;/&gt; <br><br>Psycholog Jagna Ambroziak rozmawia z Karoliną (31 lat), która jest w stałym związku i chciałaby już mieć dziecko, ale jej partner ciągle odkłada decyzję.<br><br>&lt;who1&gt;J.A.: Rozmawialiście o tym, że bardzo chciałabyś mieć dziecko?&lt;/&gt; <br>&lt;who2&gt;K.: Oczywiście. Ten temat krąży w naszych rozmowach od roku
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego