Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy gstronomiczne
Rok: 2003
randkę" ale też "można przyjść samemu z książka czy pograć w szachy". "sporo wykładowców i studentów z ASP". "Wieczorami tłok". "Dobra kuchnia"

POD PRETEKSTEM

"Połączenie pubu z dość eleganckim klubem muzycznym". "Artystyczna atmosfera". "Stylowe", "secesyjne wnętrze", "małe stoliki, kameralny klimat", "spokojnie". Wieczorami "muzyk na żywo", "zwykle przygrywaj na fortepianie", "koncerty jazzowe, poezja śpiewana", "zawsze coś się dzieje". Można "posiedzieć ze znajomymi przy drinku", "umówić się na randkę". Ceny "wyższe niż w innych pubach". "Można spotkać wielu znanych artystów i inne popularne w Poznaniu osoby". "Niepowtarzalne miejsce", w którym można obcować z poezją i literaturą".
Z KULISAMI

"Klimatyczny" "pub z klasycznym rockiem
randkę" ale też "można przyjść samemu z książka czy pograć w szachy". "sporo wykładowców i studentów z ASP". "Wieczorami tłok". "Dobra kuchnia"<br>&lt;gap&gt;<br>POD PRETEKSTEM<br>&lt;gap&gt;<br>"Połączenie pubu z dość eleganckim klubem muzycznym". "Artystyczna atmosfera". "Stylowe", "secesyjne wnętrze", "małe stoliki, kameralny klimat", "spokojnie". Wieczorami "muzyk na żywo", "zwykle przygrywaj na fortepianie", "koncerty jazzowe, poezja śpiewana", "zawsze coś się dzieje". Można "posiedzieć ze znajomymi przy drinku", "umówić się na randkę". Ceny "wyższe niż w innych pubach". "Można spotkać wielu znanych artystów i inne popularne w Poznaniu osoby". "Niepowtarzalne miejsce", w którym można obcować z poezją i literaturą".<br>Z KULISAMI<br>&lt;gap&gt;<br>"Klimatyczny" "pub z klasycznym rockiem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego