Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 08.00
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
biedaczek.
Ł.G: Ale natychmiast po powrocie do Milówki dostał rozgrzeszenie.
COSMO: Znawcy mówią: "Uważaj! Trzymasz w ręku płytę wybuchową. Jej przebojowość nie ma sobie równych na polskim rynku muzycznym". Co wy na to?
Ł.G: W tym roku chcemy wydać jeszcze dwie płyty. W przyszłym marzy się nam niecodzienne jazzowe przedsięwzięcie: chcemy zaprosić do nagrania chór dwunastu popów z Ukrainy i kilkunastoosobowy chór młodziutkich Bułgarek. Do tego wykorzystamy bardzo stare instrumenty strunowe: suki biłgorajskie.
n

COSMOTEST

Czy jesteś zbyt wrażliwa?

Na ogół przejmujesz się nawet zwykłymi błahostkami?
A może zawsze potrafisz stawić czoło wszystkim problemom? Nasz test powie ci, jak
biedaczek.<br>Ł.G: Ale natychmiast po powrocie do Milówki dostał rozgrzeszenie. <br>COSMO: Znawcy mówią: "Uważaj! Trzymasz w ręku płytę wybuchową. Jej przebojowość nie ma sobie równych na polskim rynku muzycznym". Co wy na to? <br>Ł.G: W tym roku chcemy wydać jeszcze dwie płyty. W przyszłym marzy się nam niecodzienne jazzowe przedsięwzięcie: chcemy zaprosić do nagrania chór dwunastu popów z Ukrainy i kilkunastoosobowy chór młodziutkich Bułgarek. Do tego wykorzystamy bardzo stare instrumenty strunowe: suki biłgorajskie. <br>&lt;au&gt;n&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr= 74-75&gt;<br><br>&lt;div&gt;<br><br>&lt;tit&gt;COSMOTEST&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Czy jesteś zbyt wrażliwa?&lt;/&gt;<br><br>Na ogół przejmujesz się nawet zwykłymi błahostkami? <br>A może zawsze potrafisz stawić czoło wszystkim problemom? Nasz test powie ci, jak
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego