Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Wprost
Nr: 21.11
Miejsce wydania: Poznań
Rok: 1999
odniósł wielki artystyczny i komercyjny sukces i wśród fanów jazzu, i wśród miłośników muzyki klasycznej.
- Nikt nie spodziewał się, że album "Officium" stanie się komercyjnym sukcesem. Kiedy nagrywaliśmy tę płytę, traktowaliśmy ją przede wszystkim jako eksperyment brzmieniowy. Eicher często ulegał takim fascynacjom i w swojej wytwórni realizował nagrania odległe od jazzowej stylistyki: od kompozycji Arvo Pärta po klasyczne nagrania na przykład Keitha Jarretta. "Officium" jest jednym z takich odrębnych projektów akceptowanych zarówno przez słuchaczy jazzu, jak i klasyki muzycznej.
- Płyta "Mnemosyne" była kontynuacją poprzedniego projektu i również odniosła sukces.
- Po nagraniu "Officium" sporo koncertowaliśmy i naturalne było to, że graliśmy również
odniósł wielki artystyczny i komercyjny sukces i wśród fanów jazzu, i wśród miłośników muzyki klasycznej.&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;- Nikt nie spodziewał się, że album "Officium" stanie się komercyjnym sukcesem. Kiedy nagrywaliśmy tę płytę, traktowaliśmy ją przede wszystkim jako eksperyment brzmieniowy. Eicher często ulegał takim fascynacjom i w swojej wytwórni realizował nagrania odległe od jazzowej stylistyki: od kompozycji Arvo Pärta po klasyczne nagrania na przykład Keitha Jarretta. "Officium" jest jednym z takich odrębnych projektów akceptowanych zarówno przez słuchaczy jazzu, jak i klasyki muzycznej.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;- Płyta "Mnemosyne" była kontynuacją poprzedniego projektu i również odniosła sukces.&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;- Po nagraniu "Officium" sporo koncertowaliśmy i naturalne było to, że graliśmy również
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!