Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
chce mi się ryczeć. Wiem jednak, że w ciągu piętnastu minut mogę ten stan zmienić. To nie są prawdziwe depresje. Ja dobrze wiem, jak wyglądają prawdziwe depresje i jestem daleki od tego, by sobie z nich żartować.
Cosmo: Nie sądzisz, że zbyt mało kobiet istnieje na polskiej scenie muzycznej? Szczególnie jazzowej.
M.T.: Myślę, że to wina katolicyzmu osadzonego w polskiej kulturze, która niestety udupia kobiety. W Stanach, Anglii wygląda to już inaczej. Jestem wielkim fanem śpiewających kobiet. Olo Walicki, który gra ze mną w "Łoskocie", słucha tylko kobiet.
Brakuje mi działań z kobietami. W czasie nagrywania płyty "Cześć Cześć Cześć
chce mi się ryczeć. Wiem jednak, że w ciągu piętnastu minut mogę ten stan zmienić. To nie są prawdziwe depresje. Ja dobrze wiem, jak wyglądają prawdziwe depresje i jestem daleki od tego, by sobie z nich żartować. <br>Cosmo: Nie sądzisz, że zbyt mało kobiet istnieje na polskiej scenie muzycznej? Szczególnie jazzowej.<br>M.T.: Myślę, że to wina katolicyzmu osadzonego w polskiej kulturze, która niestety &lt;orig&gt;udupia&lt;/&gt; kobiety. W Stanach, Anglii wygląda to już inaczej. Jestem wielkim fanem śpiewających kobiet. Olo Walicki, który gra ze mną w "Łoskocie", słucha tylko kobiet. <br>Brakuje mi działań z kobietami. W czasie nagrywania płyty "Cześć Cześć Cześć
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!