Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
chce mi się ryczeć. Wiem jednak, że w ciągu piętnastu minut mogę ten stan zmienić. To nie są prawdziwe depresje. Ja dobrze wiem, jak wyglądają prawdziwe depresje i jestem daleki od tego, by sobie z nich żartować.
Cosmo: Nie sądzisz, że zbyt mało kobiet istnieje na polskiej scenie muzycznej? Szczególnie jazzowej.
M.T.: Myślę, że to wina katolicyzmu osadzonego w polskiej kulturze, która niestety udupia kobiety. W Stanach, Anglii wygląda to już inaczej. Jestem wielkim fanem śpiewających kobiet. Olo Walicki, który gra ze mną w "Łoskocie", słucha tylko kobiet.
Brakuje mi działań z kobietami. W czasie nagrywania płyty "Cześć Cześć Cześć
chce mi się ryczeć. Wiem jednak, że w ciągu piętnastu minut mogę ten stan zmienić. To nie są prawdziwe depresje. Ja dobrze wiem, jak wyglądają prawdziwe depresje i jestem daleki od tego, by sobie z nich żartować. <br>Cosmo: Nie sądzisz, że zbyt mało kobiet istnieje na polskiej scenie muzycznej? Szczególnie jazzowej.<br>M.T.: Myślę, że to wina katolicyzmu osadzonego w polskiej kulturze, która niestety &lt;orig&gt;udupia&lt;/&gt; kobiety. W Stanach, Anglii wygląda to już inaczej. Jestem wielkim fanem śpiewających kobiet. Olo Walicki, który gra ze mną w "Łoskocie", słucha tylko kobiet. <br>Brakuje mi działań z kobietami. W czasie nagrywania płyty "Cześć Cześć Cześć
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego