Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy finansowe
Rok: 2000
sob 10-14

Zapraszamy serdecznie do Agencji Ubezpieczeniowej COLMAR 2. Łatwo do nas trafić bo Pasaż Ursynowski 1 to nowy ciąg handlowy, który mieści się vis a vis pętli autobusowej 118, 136, 195, 715 blisko metra Stokłosy. Znajdziecie tu Państwo dwa sklepy z obuwiem, dwa odzieżowe w tym z ubiorami jeansowymi, salon meblowy, sklep oferujący sztukę użytkową i wiklinowe meble, salon fryzjerski i oczywiście naszą Agencję we wspólnym lokalu z autoryzowanym dystrybutorem OPTIMUSA.
Na rynku ubezpieczeń działamy od 1992 r. W nowo otwartym punkcie oferujemy nasze dotychczasowe doświadczenie, rzeczową i uprzejmą obsługę.
ZAPRASZAMY


AMPLICO LIFE
( ubezpieczenia ochronne na życie
( polisy posagowe
sob 10-14<br><br>Zapraszamy serdecznie do Agencji Ubezpieczeniowej COLMAR 2. Łatwo do nas trafić bo Pasaż Ursynowski 1 to nowy ciąg handlowy, który mieści się vis a vis pętli autobusowej 118, 136, 195, 715 blisko metra Stokłosy. Znajdziecie tu Państwo dwa sklepy z obuwiem, dwa odzieżowe w tym z ubiorami jeansowymi, salon meblowy, sklep oferujący sztukę użytkową i wiklinowe meble, salon fryzjerski i oczywiście naszą Agencję we wspólnym lokalu z autoryzowanym dystrybutorem OPTIMUSA.<br>Na rynku ubezpieczeń działamy od 1992 r. W nowo otwartym punkcie oferujemy nasze dotychczasowe doświadczenie, rzeczową i uprzejmą obsługę.<br>ZAPRASZAMY&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="advert" sub="insurance"&gt;<br>&lt;tit&gt;AMPLICO LIFE&lt;/&gt;<br>( ubezpieczenia ochronne na życie<br>( polisy posagowe
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego