Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy ubezpieczeń i kredytów
Rok: 2000
sob.10-14

Zapraszamy serdecznie do Agencji Ubezpieczeniowej COLIMAR 2. Łatwo do nas trafić, bo Pasaż Ursynowski 1 to nowy ciąg handlowy, który mieści się vis a vis pętli autobusowej 118, 136, 195, 715 blisko metra Stokłosy. Znajdziecie tu Państwo dwa sklepy z obuwiem, dwa odzieżowe w tym z ubiorami jeansowymi, salon meblowy, sklep oferujący sztukę użytkową i wiklinowe meble, salon fryzjerski i oczywiście naszą Agencję we wspólnym lokalu z autoryzowanym dystrybutorem OPTIMUSA.
Na rynku ubezpieczeń działamy od 1992r. W nowo otwartym punkcie oferujemy nasze dotychczasowe doświadczenie, rzeczową iuprzejmą obsługę.
Zapraszamy
PKO BP Blisko Ciebie
Powszechna Kasa Oszczędności BAnk Państwowy proponuje
sob.10-14<br><br>Zapraszamy serdecznie do Agencji Ubezpieczeniowej COLIMAR 2. Łatwo do nas trafić, bo Pasaż Ursynowski 1 to nowy ciąg handlowy, który mieści się vis a vis pętli autobusowej 118, 136, 195, 715 blisko metra Stokłosy. Znajdziecie tu Państwo dwa sklepy z obuwiem, dwa odzieżowe w tym z ubiorami jeansowymi, salon meblowy, sklep oferujący sztukę użytkową i wiklinowe meble, salon fryzjerski i oczywiście naszą Agencję we wspólnym lokalu z autoryzowanym dystrybutorem OPTIMUSA.<br>Na rynku ubezpieczeń działamy od 1992r. W nowo otwartym punkcie oferujemy nasze dotychczasowe doświadczenie, rzeczową iuprzejmą obsługę.<br>Zapraszamy<br>&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="advert"&gt;<br> <br>PKO BP Blisko Ciebie<br>Powszechna Kasa Oszczędności BAnk Państwowy proponuje
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego