Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 10
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
najprawdopodobniej wychłodzenie organizmu.
BZZłodziejska wpadka

W nocy z 3 na 4 marca złodzieje włamali się do sklepu odzieżowego przy Rynku w Czarnym Dunajcu. Łupem nie cieszyli się długo.
Włamywacze zabrali towar o wartości 4 tys. zł - kurtki, swetry i biżuterię. Policja przy użyciu psa tropiącego dotarła następnego dnia do jednego ze sprawców. Okazał się nim mieszkaniec Czarnego Dunajca, który wraz ze swoimi kompanami miał na sumieniu także inne włamania. Kilka tygodni temu grupa przestępców odwiedziła między innymi dyskotekę "Avra", skąd skradła drogocenny sprzęt. Część łupu z ostatniego przestępstwa policja odzyskała. Śledztwo w tej sprawie trwa.
BZOpiekuńcze złodziejki

5 marca
najprawdopodobniej wychłodzenie organizmu.<br>&lt;au&gt;BZ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Złodziejska wpadka&lt;/tit&gt;<br><br>W nocy z 3 na 4 marca złodzieje włamali się do sklepu odzieżowego przy Rynku w Czarnym Dunajcu. Łupem nie cieszyli się długo.<br>Włamywacze zabrali towar o wartości 4 tys. zł - kurtki, swetry i biżuterię. Policja przy użyciu psa tropiącego dotarła następnego dnia do jednego ze sprawców. Okazał się nim mieszkaniec Czarnego Dunajca, który wraz ze swoimi kompanami miał na sumieniu także inne włamania. Kilka tygodni temu grupa przestępców odwiedziła między innymi dyskotekę "Avra", skąd skradła drogocenny sprzęt. Część łupu z ostatniego przestępstwa policja odzyskała. Śledztwo w tej sprawie trwa.<br>&lt;au&gt;BZ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Opiekuńcze złodziejki&lt;/tit&gt;<br><br>5 marca
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego