Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Ozon
Nr: 10
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2005
SpaceShipOne. Kto wie, może już wkrótce przedsiębiorczy biznesmeni obejmą prowadzenie w wyścigu do gwiazd?

Naukowcy z NASA nie mają takich obaw. Don Yeomans z proje-ktu Deep Impact wierzy, że komety będzie można kiedyś wykorzystać jako transportowce do zaopatrywania astronautów kolonizujących Układ Słoneczny w wodę, paliwo oraz inne surowce. I jednym tchem dodaje, że kometa Tempel 1 przecina na swym szlaku orbity Marsa i Jowisza. Chyba coś jest na rzeczy.

Olaf Szewczyk

Kichaj na kleszcze

Dlaczego szczepimy dzieci? Żeby nie chorowały, gdy dorosną - obruszy się każdy rodzic. Ale tym nadmiarem rodzicielskiej troski można im raczej zaszkodzić, niż pomóc.
Pierwszego kontaktu ze szczepionką
SpaceShipOne. Kto wie, może już wkrótce przedsiębiorczy biznesmeni obejmą prowadzenie w wyścigu do gwiazd? <br><br>Naukowcy z NASA nie mają takich obaw. Don Yeomans z proje-ktu Deep Impact wierzy, że komety będzie można kiedyś wykorzystać jako transportowce do zaopatrywania astronautów kolonizujących Układ Słoneczny w wodę, paliwo oraz inne surowce. I jednym tchem dodaje, że kometa Tempel 1 przecina na swym szlaku orbity Marsa i Jowisza. Chyba coś jest na rzeczy.<br><br>&lt;au&gt;Olaf Szewczyk&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sex="f"&gt;&lt;tit&gt;Kichaj na kleszcze&lt;/&gt;<br><br>Dlaczego szczepimy dzieci? Żeby nie chorowały, gdy dorosną - obruszy się każdy rodzic. Ale tym nadmiarem rodzicielskiej troski można im raczej zaszkodzić, niż pomóc.<br>Pierwszego kontaktu ze szczepionką
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego