Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 07.03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
przestrzegając szefa, że jest przygotowywany zamach na niego. Packer zwołuje podwładnych i z limuzyny wykonuje skomplikowane operacje, które go rujnują i powodują kryzys międzynarodowy. Równocześnie żółwie tempo samochodu pozwala mu na erotyczny skok w bok, a także na spotkania z żoną, i - po raz pierwszy - dostrzeżenie jej koloru oczu.
W jednym z kluczowych dialogów powieści jest mowa o tym, że maszyneria gospodarki rynkowej całkowicie niszczy przeszłość, a teraźniejszość "jest wysysana ze świata, by stworzyć miejsce dla przyszłości przez nikogo niekontrolowanych rynków". Ilustracją jest obraz samego Packera na jednym z jego monitorów wyprzedzający gesty, które makler ma dopiero zamiar wykonać.

Kto następny
przestrzegając szefa, że jest przygotowywany zamach na niego. Packer zwołuje podwładnych i z limuzyny wykonuje skomplikowane operacje, które go rujnują i powodują kryzys międzynarodowy. Równocześnie żółwie tempo samochodu pozwala mu na erotyczny skok w bok, a także na spotkania z żoną, i - po raz pierwszy - dostrzeżenie jej koloru oczu.<br>W jednym z kluczowych dialogów powieści jest mowa o tym, że maszyneria gospodarki rynkowej całkowicie niszczy przeszłość, a teraźniejszość "jest wysysana ze świata, by stworzyć miejsce dla przyszłości przez nikogo niekontrolowanych rynków". Ilustracją jest obraz samego Packera na jednym z jego monitorów wyprzedzający gesty, które makler ma dopiero zamiar wykonać. <br><br>Kto następny
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego