Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Grzegorz Petka
Tytuł: strona o kolejach
Rok wydania: 2004
Rok powstania: 2005
w których zamiast czczej gadaniny i prezentacji plansz pokazuję autentyczne sytuacje z ruchu drogowego. Na moich filmach "wychowało się" już wielu, wielu kierowców, a są one wyświetlane w ośrodkach nauki jazdy w całym kraju.
Ktoś zapyta być może, dlaczego nadal nie realizuję podobnych programów telewizyjnych? Odpowiedź jest prosta i mogę jej śmiało udzielić, bo w różnych telewizjach przepracowałem ponad 10 lat.
Otóż szefowie stacji telewizyjnych nie są zainteresowani programami dotyczącymi bezpieczeństwa na drogach. Wolą, by w programach prezentować najnowsze modele samochodów, salony, targi, wyścigi i rajdy. A na polskich drogach giną ludzie... No ale cóż, to już nie moja wina.
Tyle pokrótce
w których zamiast czczej gadaniny i prezentacji plansz pokazuję autentyczne sytuacje z ruchu drogowego. Na moich filmach "wychowało się" już wielu, wielu kierowców, a są one wyświetlane w ośrodkach nauki jazdy w całym kraju.<br>Ktoś zapyta być może, dlaczego nadal nie realizuję podobnych programów telewizyjnych? Odpowiedź jest prosta i mogę jej śmiało udzielić, bo w różnych telewizjach przepracowałem ponad 10 lat.<br>Otóż szefowie stacji telewizyjnych nie są zainteresowani programami dotyczącymi bezpieczeństwa na drogach. Wolą, by w programach prezentować najnowsze modele samochodów, salony, targi, wyścigi i rajdy. A na polskich drogach giną ludzie... No ale cóż, to już nie moja wina.<br>Tyle pokrótce
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe słowo roku 2019

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe słowo roku 2019. 
Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!

Pobierz bezpłatny e-book
„Pułapki ortografii"
prof. Jerzego Bralczyka!

Uwaga, do ebooka zostały dołączone informacje handlowe w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, toteż jego zamówienie wymaga wyrażenia poniższych zgód.

Wyślij

Weź udział w akcji „Młodzieżowe słowo roku 2019” i odbierz darmowy e-book!