Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Rozmowa o ziołach i kosmetykach
Rok powstania: 2001
Chodzi mi tu o jakiś marketing czy... W jakiej formie?
To na pewno, z tym że to, wie pani, to już jest w gestii zdecydowanie dużych zakładów czy zielarskich, czy farmaceutycznych.
Produkcyjnych zakładów?
Tak. Tak, zakładów produkcyjnych. To są zakłady no wie pani, na przykład w Poznaniu na Polagrze, to jest to jest...
To
są jakieś targi, prawda?
Tak tak. Polagra typowo typowe rolnicze, że tak powiem, rolniczo-ogrodniczo-zielarskie targi, na których się wszystkie zakłady, duże zakłady zielarskie promują, wystawiają, rekomendują swoje swoje produkty.
Specyfiki, produkty, yhy.
Produkty, tak tak tak. W tej chwili Poznań zrobił w ogóle coś takiego, ze od marca
Chodzi mi tu o jakiś marketing czy... &lt;overlap&gt;W jakiej formie?&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;&lt;overlap&gt;To na pewno&lt;/&gt;, z tym że to, wie pani, to już jest w gestii zdecydowanie &lt;vocal desc="yyy"&gt; dużych &lt;vocal desc="yyy"&gt; zakładów czy zielarskich, czy farmaceutycznych.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Produkcyjnych zakładów?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Tak. Tak, zakładów produkcyjnych. To są zakłady no wie pani, na przykład w &lt;name type="place"&gt;Poznaniu&lt;/&gt; na &lt;name type="place"&gt;Polagrze&lt;/&gt;, to jest to jest...&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;To są jakieś targi, prawda?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Tak tak. Polagra typowo typowe rolnicze, że tak powiem, rolniczo-ogrodniczo-zielarskie &lt;vocal desc="yyy"&gt; targi, na których się wszystkie zakłady, duże zakłady zielarskie &lt;vocal desc="yyy"&gt; promują, wystawiają, rekomendują swoje swoje &lt;vocal desc="yyy"&gt; produkty.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Specyfiki, produkty, yhy.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Produkty, tak tak tak. &lt;vocal desc="yyy"&gt; W tej chwili Poznań zrobił w ogóle coś takiego, ze od marca
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego